قرعه کشی استوری اینستاگرام

قرعه کشی استوری اینستاگرام

قرعه کشی استوری اینستاگرام یکی از روش های مرسوم برای برگزاری مسابقه اینستاگرام می باشد . معمولا این مسابقه یا به صورت مستقل برگزار میگردد و یا به عنوان یکی از شرط های مسابقه به همراه سایر قوانین مسابقه در نظر گرفته می شود .

مسابقه استوری اینستاگرام

1.استوری کردن پیج مسابقه

در این دسته از مسابقات اینستاگرامی از فالوور های پیج خواسته میشود تا شما را برای 24 ساعت استوری کنند . درصورتی که پیج عمومی داشته باشند با تگ کردن شما در قسمت دایرکت ها پیامی برای شما ارسال می شود . اما برای کسانی که پیج خصوصی یا پرایویت دارند قضیه متفاوت می باشد . آنها باید برای شما یک شات از صفحه بفرستند . ترجیحا از آنها بخواهید تا این تصویر از استوری را در ساعات پایانی 24 ساعت بفرستند . در این صورت مطمئن میشوید استوری شما به مدت 24 ساعت نمایش داده شده است .

2.نظر سنجی استوری اینستاگرام

در این روش که معمولا برای پیش بینی استفاده می شود ، از فالور های خود میخواهید برای مثال نتیجه یک مسابقه فوتبال را حدس بزنند . در این روش کابران یکبار امکان رای دادن دارند و نتیجه کاملا برای همه افراد مشخص است ، لذا نیازی به نرم افزار احساس نمی شود .

3.مسابقه عکس بین دو نفر

در این روش یک مسابقه عکس برگزار میکنید و از افراد میخواهید به عکس برتر رای دهند . این مدل میتواند به روش حذفی مشابه مسابقات جام جهانی برگزار شود . یعنی دو به دو با هم رقابت کنند و در انتها نفر برنده طبق رای افراد مشخص شوند .

سایت قرعه کشی استوری اینستاگرام

پس از پایان زمان مسابقه، با چالش اعلام برنده برای قرعه کشی اینستاگرم از طریق استوری مواجه می شوید . نمایش گرافیکی زیبا ، قرعه کشی عادلانه و محاسبه لیست افرادی که در مسابقه شرکت کرده اند میتواند از دغدغه های شما باشد . در ادامه نحوه قرعه کشی در استوری اینستاگرام را با ارایه راهکارهایی جهت برگزاری هر چه بهتر خدمت شما عزیزان ارایه میدهیم.

قرعه کشی اینستاگرام

امنیت برگزاری مسابقه با نرم افزار

همانطور که میدانید ، زمانی که مسابقه استوری اینستاگرام برگزار میکنید ، فقط خود شما هستید که به اطلاعات کسانی که شما را استوری کرده اند در دایرکت دسترسی دارید ، این اطلاعات جنبه خصوصی داشته و این قضیه برای نرم افزار ها هم صدق میکند . در واقع ، نرم افزار قرعه کشی استوری اینستاگرام به معنای اینکه استوری های شما را چک کند و کسانی که شماره را استوری کرده اند را محاسبه نموده و خروجی فایل در اختیار شما قرار دهد وجود ندارد . مگر آنکه نام کاربری و رمز پیج شما را در اختیار داشته باشد ، برخی وب سایت ها ادعا دارند که این کار را انجام میدهند اما در عمل چنین اتفاقی نمی افتد . برای دریافت مشاوره های لازم می توانید با پشتیبانی گروه نرم افزاری اوجاسافت تماس و راهکارهای مورد نیاز را دریافت نمایید.

قرعه کشی  استوری اینستاگرام رایگان 

در صورتی که اسامی افرادی که در مسابقه شما شرکت کرده اند را در اختیار دارید میتوانید به روش های مختلفی این قرعه کشی را برگزار نمایید. در ادامه روشهایی را که به وسیله آن میتوانید قرعه کشی را به صورت رایگان انجام دهید ارایه میدهیم

قرعه کشی استوری با اکسل

در قرعه کشی استوری با اکسل لیست افرادی که در قرعه کشی شرکت کرده اند را وارد می نمایید و سپس با فشردن دکمه قرعه لیست برنده ها به شما نمایش داده می شود .

دانلود نمونه فایل اکسل(در دست ساخت)

قرعه کشی اینستاگرام با وب سایت اوجاسافت

یکی دیگر از روش های برگزاری قرعه کشی اینستاگرام ، با امکان رایگانی است که توسط گروه نرم افزاری اوجاسافت ارایه شده است . شما می توانید به مراجعه به این آدرس با نحوه قرعه کشی اینستاگرام رایگان آشنا شوید .

 

اشتراک گذاری پست:

دیدگاه خود را ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.