قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

دسته بندی ها: اینستاگرام ,

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل
[toc heading_levels="1,2,3"]

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل

قرعه کشی اینستاگرام با اکسل یکی از متداولترین روش های انجام قرعه کشی می باشد. در این روش برای انجام قرعه کشی اینستاگرام و انتخاب برنده از خروجی فایل اکسل بهره گرفته می شود. در ادامه یک روش مناسب و سریع برای انجام قرعه کشی اینستاگرام از طریق اکسل معرفی می گردد.

 خروجی اکسل از کامنت های مسابقه اینستاگرام

برای دریافت خروجی اکسل از کامنت های مسابقه اینستاگرامی کافی است که روی دکمه ورود به سایت قرعه کشی کلیک کنید تا در کمترین زمان (حداکثر یک ساعت) خروجی اکسل از کامنت های مسابقه شما آماده و ارسال گردد. در فایل اکسل، اطلاعاتی از قبیل نام کاربری شخص کامنت گذار، متن کامنت و تاریخ کامنت و پاسخی بودن (reply) کامنت مشخص می گردد.

دانلود نمونه فایل اکسل کامنت ها

ورود به سایت قرعه کشی

 خروجی اکسل از تعداد کامنت های هر شخص (برنامه شمارش کامنت)

در این نوع خروجی، در فایل اکسل تعداد کامنت هر شخص شمارش می شود. تعداد کامنت ها به ترتیب از بیشترین به کمترین، مرتب سازی شده می باشد. این نوع خروجی برای مسابقاتی کاربرد دارد که شرط برنده شدن در مسابقه گذاشتن بیشترین کامنت زیر پست مسابقه است. شما حتی می توانید این شرط را با بقیه قوانین مسابقه ترکیب کنید. مثلا کسانی که پست مسابقه را لایک کردند و 10 تا کامنت هم گذاشتند و فالو هم کردند.

دانلود نمونه فایل اکسل برنامه شمارش کامنت

instagram giveaway ojasoft
قرعه کشی مسابقه اینستاگرام از طریق اکسل

 خروجی اکسل از تعداد تگ یا منشن اینستاگرام (نرم افزار منشن اینستاگرام)

قانون بیشترین منشن یا تگ در مسابقات اینستاگرامی یکی از قوانین متدوالی است که در برگزاری مسابقه اینستاگرامی از آن استفاده می شود. در این نوع مسابقه، برنده کسی است که تعداد افراد بیشتری را زیر پست مسابقه اینستاگرام تگ کرده باشد. ما در این نوع خروجی، فایل اکسلی در اختیارتان قرار می دهیم که تعداد تگ یا منشن هر شخص به ترتیب از بیشترین به کمترین مشخص شده است. از طریق این روش در کمترین زمان ممکن می توانید برنده مسابقه خود را اعلام نمائید.

دانلود نمونه فایل اکسل نرم افزار منشن اینستاگرام

 خروجی اکسل از لایک مسابقه اینستاگرامی

در برخی از مسابقات لازم است که قرعه کشی از بین لایک های پست مسابقه باشد. با مراجعه به سایت قرعه کشی اینستاگرام اوجاسافت به راحتی و در کمترین زمان می توانید فایل اکسل لایک های مسابقه را دریافت کنید.

دانلود نمونه فایل اکسل لایک های پست مسابقه

ورود به سایت قرعه کشی

 خروجی اکسل افرادی که چند پست را لایک کردند یا کامنت گذاشتند

در این نوع مسابقه که معمولا چند پست به عنوان پست مسابقه معرفی می گردد، شرط برنده شدن در مسابقه لایک کردن پست های مسابقه و یا کامنت گذاشتن زیر پست های مسابقه می باشد. برای استخراج افرادی که چند پست آخر را لایک کردند یا چند پست را کامنت گذاشتند می توانید از طریق لینک زیر این کار را انجام دهید.

سوالات متداول

برای خروجی اکسل کامنت ها باید چه کاری انجام بدهم؟

کافیست وارد برنامه قرعه کشی اینستاگرام شده و درخواست خودتان را ثبت کنید. پس از آماده شدن نتیجه لینک دانلود از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد.

آیا امکان دانلود خروجی اکسل بیشترین تگ و بیشترین کامنت وجود دارد؟

بله، از طریق سایت قرعه کشی اینستاگرام علاوه بر امکان دانلود تعداد تگ، امکان دانلود فایل اکسل تعداد کامنت هر شخص هم وجود دارد.

چقدر زمان می برد تا نتیجه آماده شود؟

آماده شدن نتیجه بستگی به تعداد لایک و کامنت و… دارد. اما معمولا در عرض کمتر از نیم ساعت نتیجه آماده و از طریق پیامک اطلاع رسانی می گردد.

آیا امکان خروجی اکسل لایک و فالور هم وجود دارد؟

علاوه بر امکان دانلود کامنت، خروجی اکسل لایک و فالور و بیشترین تگ هم قابل دانلود است.

ورود به سایت قرعه کشی

اشتراک گذاری پست:

دیدگاه خود را ثبت کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.